fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
10% від кожного чеку ми віддаємо на допомогу ЗСУ

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
10% від кожного чеку ми віддаємо на допомогу ЗСУ
Записатись на прийом

 

10% від кожного чеку ми віддаємо на допомогу ЗСУ

 

Стоматологічний центр2022-06-15T16:46:52+02:00

головний лікар

Леся Голубенко

Красива посмішка така ж необхідність для сучасної людини, як гарний одяг, впевненість у собі, культура та вміння триматися у суспільстві.

Якщо Ви не маєте задоволення посміхатися, відчуваєте дискомфорт від прийому твердої їжі або Вас періодично турбує зубний біль — ми з радістю допоможемо Вам.

City Smile – найкраща естетична стоматологія Солом’янського району та відповідає всім високим стандартам професійної естетичної стоматології.

Звертайтесь до нас – завжди готові Вам допомогти!

Про Клінік

Провідні Фахівці

Стоматолог-хірург, імплантолог

Стоматолог-терапевт, ендодонтист

Лікар стоматолог,
ортопед

Стоматолог-ортопед

Наша команда

Відгуки Пацієнтів Клініки

Viktor Danyliuk

Дуже скрупульозні фахівці, приємний супровід та адекватні ціни. Рекомендую!

Наталя Проценко

Дитина з трирічного віку біжить до стоматолога попереду мене. Є можливість перевести в іншу клініку, де кожен візит оплачуватиме страхова, але син сказав “Нізащо! Не піду до іншого лікаря!” доводиться платити)))
Персонал уважний та привітний. Окремо зазначу чистоту. Кожен інструмент стерилізований. Після кожного пацієнта дезінфікується апаратура. (сама бачила).

Ilona Nahorna

Просто найкраща стоматологія у Києві. Полікували акуратно і безболісно (навіть заспокоїли мою нервову натуру, що особливо збуджується побачивши стоматолога)

Оксана Домбровська

Чудова клініка. Ольга Володимирівна улюблений лікар усієї родини. Донька дні рахує, щоб піти на чищення

Інна Сахневич

Чудова клініка! Професіоналізм на найвищому рівні. Хірург Кожарін Олександр – просто чарівник!

Grigoriy Golubenko

Дуже довго не міг знайти гідну стоматологію. Але це саме те місце, куди хочеться йти просто так, навіть коли немає гострих проблем із зубами, таких місць у нашій країні мало. Чуйна адміністрація та дуже кваліфіковані лікарі.

Олександр Осадчук

Найкраща стоматологія в Києві, на мою думку. Потрапив на прийом до головного лікаря – Голубенко Лесі Миколаївни (далеко не скрізь можна просто зателефонувати та пропасти на прийом до головного лікаря).

Зауважу, що боюсь стоматологів. Все пройшло чудово. Дуже задоволений. Про стоматологію Сіті Смайл можу щиро сказати багато хорошого – потрапив не лише на хорошого лікаря, але й на хороший сервіс.

Більше відгуків

Наші роботи

Переглянути Більше робіт

Статті та Корисні Матеріали

Дитяча стоматологія: просто про важливе

Профілактика  - це основа здоров'я в  цілому та  єдиний спосіб уникнути розвитку карієсу. А  правильний догляд  зубами в  дитинстві  — Запорука здоров'я зубів  дорослому віці

Зубні імпланти. Детальна розповідь від досвідчених лікарів

Імпланти  - Найнадійніший і  сучасний спосіб відновлення втраченого зуба Застарілі системи знімних мостів та  протезів ніколи не  зможуть забезпечити того ступеня надійності та  зручності, яку дає технологія імплантації

Всі Статті та Матеріали
Go to Top