У своїй роботі стоматологічний центр City Smile використовує передові технологічні досягнення у галузі діагностики, лікування та гігієни ротової порожнини.

Діагностика

В основі якісного лікування з тривалим прогнозом полягає правильна та всебічна діагностика. У стоматологічному центрі City Smile використовуються різні методи діагностики, що дозволяють отримати точну та всеосяжну картину, яка допомагає правильно спланувати та провести лікування будь-якої складності.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Цифрова Стоматологія

На зміну звичним відбиткам прийшла система цифрового інтерорального сканування. Більше не потрібно робити зліпки: замішувати матеріали для відбитка, довго тримати в роті до застигання силіконову масу та терпіти дискомфорт від тривалого сильного стискання зубів. Інтероральний сканер за кілька хвилин робить «цифровий відбиток», який набагато інформативніший і точніший. Весь процес займає всього кілька хвилин, при цьому результат сканування відразу ж демонструється на екрані, передаючи не тільки об’єм, але і колір зубного ряду.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Відбілювання Magic Smile

Magic-Smile – безпечна, безболісна та ефективна система відбілювання зубів, абсолютно нейтральна для тканин зубів та ротової порожнини. Процедура триває всього 20 хвилин, при цьому дає тривалий (до 2-х років) ефект відбілювання.

Дозволяє досягти до 9-ти тонів відбілювання.

Система відбілювання Magic-Smile була розроблена та апробована в США, після чого отримала заслужене визнання у передових стоматологічних клініках по всьому світу, у тому числі й в Україні.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Відбілювання Beyond

Існує ряд факторів, які викликають зміну кольору зубів: куріння, вживання міцної кави та чаю, травма зуба або депульпування, і це не повний перелік причин, що призводять до потемніння зубів.

Завдяки сучасним розробкам, процедура відбілювання є одночасно безпечною й гарантує чудовий тривалий результат.

Детальніше

   

Записатися на прийом