fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Пародонтологія

Пародонтологія2022-05-04T15:52:13+02:00

Пародонтологія — це напрям стоматології, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням тканин, які оточують зуб та фіксують його у кісткових тканинах щелепи. Кровоточивість ясен, болючі відчуття в яснах при прийомі їжі, набряклість ясен, рухливість зубів, підвищення чутливості — це привід для того, щоб звернутися до пародонтолога

Кюретаж ясен

Кюретаж ясен — очищення ясенних кишень від мікробного нальоту, їжі і тканин, що розклалися, ефективний засіб при запаленні ясен і збільшенні глибини пародонтальних кишень.

У ротовій порожнині людини йде постійний процес розмноження хвороботворних мікроорганізмів. Але при якісній гігієні зубів та сильних захисних властивостях слини, колонії мікробів не досягають такої чисельності, щоб провокувати розвиток запально-інфекційних захворювань ясен.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Пародонтальна картка

Пародонтит — це запалення пародонту, тобто тканин, що оточують корінь зуба. Хвороба дуже поширена і підступна, оскільки часто досить довго протікає безсимптомно або практично безсимптомно. При цьому саме пародонтит, а не карієс є основною причиною втрати зубів у дорослих.

Пародонтальна карта є медичним документом, у якому за результатами всебічної діагностики вказуються всі негативні зміни у тканинах пародонту. Саме з обстеження та створення пародонтальної карти починається планування лікування пародонтиту.

Детальніше

   

Записатися на прийом

вартість послуг

Пародонтологія

Закритий кюретаж ясен 1 секстанта 2037 грн.
Відкритий кюретаж ясен 1 секстанта 6 594 грн.
Підтримуюче пародонтологічне лікування 1 291 грн.
Заповнення пародонтальної карти 420 грн.

Напрямок: пародонтологія

Фахівці

Go to Top