fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Вініри

Вініри2022-05-11T09:43:15+02:00

Вініри: від мрії до ідеалу

Що таке вініри?

Вініри — це тонкі керамічні пластинки, які приклеюються до різців та іклів або навіть до премолярів, щоб покращити їх естетичний вигляд.

Розроблена в 1980-х роках, ця технологія набула широкого поширення в середині 2000-х років через прогрес у матеріалах і технологіях, що використовуються в стоматології. Все більше і більше уваги приділяючи збереженню цілісності зубів, стоматологи частіше віддають перевагу вінірам для відновлення вигляду пошкоджених зубів.

Керамічні вініри

Виготовлені за індивідуальним замовленням керамічні вініри є альтернативою композитам і коронкам, та дають природний та довговічний результат. Важливо пам’ятати, що установка вінірів часто вимагає легкого сточування зубів, що є безповоротним кроком.

Зараз вініри часто використовуються при корекції кольору або форми зубів, зношених, зламаних, занадто коротких зубів та незначних порушень положення, таких як невеликі перекриття, міжзубні проміжки.

Встановлення вінірів

Докладно проконсультувати щодо особливостей встановлення вінірів, догляду за ними та терміну служби може лише досвідчений лікар-стоматолог. Проте загальні засади цієї стоматологічної процедури широко відомі. Так, установка вінірів відбувається на попередньо підготовлені зуби, а для красивої посмішки достатньо встановити 8-10 пластин. Всі вініри виготовляються з кераміки, відрізняються лише якістю та товщиною, а служать, у середньому, близько 10 років. Під правильно встановлені вініри не проникають бактерії, і від цього не псуються зуби.

Консультація стоматолога перед встановленням вінірів

Стоматолог розробляє план лікування з урахуванням потреб та бажань пацієнта.

Потім він проводить клінічний огляд ротової порожнини та робить панорамний знімок, щоб перевірити загальний стан зубів та ясен. У разі карієсу його необхідно вилікувати, перш ніж встановлювати вінір.

Перший етап встановлення вінірів

Під час першого сеансу стоматолог робить зліпки зубів пацієнта. Це дозволить протезисту розробити макет зубів.

Другий етап встановлення вінірів

Стоматолог затверджує воскову модель разом із пацієнтом, після чого дуже делікатно знімає тонкий шар емалі на зовнішній поверхні зуба завтовшки 0,3 міліметра.

Потім він робить зліпок препарованих зубів пацієнта. Це дозволить протезисту сформувати кожну грань, щоб забезпечити ідеальну сумісність із поточним прикусом пацієнта.

У більшості випадків, за винятком дуже пошкоджених зубів, зуби залишаються живими, щоб зберегти природну ясна без ретракції й, таким чином, забезпечити  довговічність відновленого зуба із зубним вініром.

Потім стоматолог встановлює тимчасові вініри. З ними пацієнт може чистити зуби нормально, але не зможе користуватися зубною ниткою, тому що тимчасові вініри з’єднані між собою. Також необхідно уникати твердої їжі (наприклад, яблук) або кольорової їжі.

Третій етап — встановлення вінірів

За вісім днів стоматолог встановлює постійні вініри. Сеанс триває від однієї до трьох годин, залежно від випадку.

Стоматолог видаляє тимчасові вініри, потім пропонує пацієнту спробувати постійні вініри та перевірити їх відповідність зубному ряду, особливо на естетичному рівні. При необхідності на цьому етапі можна зробити подальші поліпшення.

Щоб забезпечити ідеальну механічну фіксацію між внутрішньою поверхнею вініру та зовнішньою поверхнею зуба, стоматолог починає з обробки поверхні для створення ділянок спайки, потім наносить сполучну речовину та наносить клей. Зрештою, він обережно підлаштовує кожну фасетку.

Компоніри

Компоніри це не різновид вінірів, а більш дешевий варіант реставрації з використанням полімерів. Незважаючи на меншу вартість, компоніри поступаються вінірам за якістю та терміном служби. Спираючись на великий позитивний досвід та новітні напрацювання, фахівці клініки CitySmile завжди готові підібрати та якісно встановити своїм пацієнтам найкращі вініри відомих світових виробників.

Чи можна видалити вініри?

Щоб не зламатися, вініри мають бути достатньою висоти та товщини, що часто потребує обточення зубів. У всіх випадках емаль частково видаляється. Цей крок робить лікування незворотнім, змушуючи носити вініри протягом усього життя.

Вартість послуг

Вініри

Вінір цільнокерамічний E.max від 8 662 грн.
Вінір високоестетичний, преміум-класу 14 563 грн.

Загальний прийом

Консультація, 15 хв. 250 грн.
Консультація, 30 хв. 450 грн.
Цифрова рентгенографія (в області 1-3 зуби) 250 грн.
Панорамний знімок 330 грн.
Комп’ютерна томографія (КТ) 920 грн.
Анестезія від 230 грн.
Седація (медикаментозний сон) (1 година) від 3 600 грн.

Онлайн-запис на прийом

    Напрямок: протезування

    Фахівці

    Наші роботи

    Go to Top