fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Ортодонтія

Ортодонтія2022-05-04T15:14:23+02:00

Ортодонтія — це напрям стоматології, який займається лікуванням вроджених або набутих дефектів та аномалій розвитку щелепно-лицевого апарату. Висловлюючись простіше — завдання лікаря-ортодонта полягає у виправленні прикусу та вирівнюванні зубного ряду.

На жаль, неправильний прикус є дуже частою проблемою, і, залежно від ступеня відхилень, може викликати цілий спектр проблем: від суто естетичних моментів і до порушення жувальної функції, що призводить до більш швидкого зношування зубів та надмірного навантаження на скронево-нижньощелепний суглоб.

Сучасна стоматологія дозволяє усувати дефекти прикусу навіть у найскладніших випадках, і досвідчені ортодонти нашої клініки зможуть підібрати оптимальну методику та схема лікування, щоб будь-який дефект залишився у минулому. Усунення дефектів прикусу, звичайно, процес повільний, але ми точно зможемо досягти ідеального результату для вас.

Брекет-системи

Застосування брекет-систем в ортодонтичному лікуванні виправдано вважається результативним методом, який застосовується ортодонтами не тільки для виправлення положення окремих зубів та зубних рядів, але й для усунення деяких зубощелепних змін. Це незнімна ортодонтична конструкція — маленькі замочки фіксуються з вестибулярної або лінгвальної поверхні зубів на спеціальний матеріал. У паз кожного замочка вводиться пластична дуга, що має пам’ять форми. За допомогою цієї системи ортодонт проводить потрібне переміщення зубів. Брекет-системи бувають металеві, керамічні, комбіновані, самолігуючі, лінгвальні. За умови правильного використання ортодонтом будь-якої з названих брекет-систем результат буде очікувано позитивним. Тривалість процесу лікування в кожному випадку індивідуальна.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Пластинкові апарати

Суть дії пластинок полягає у механічному впливу на зуби для виправлення наявних порушень.

Прості ортодонтичні пластинки показані при вирішенні нескладних ортодонтичних проблем раннього віку: зазвичай для виправлення положення 1-2 зубів для закриття міжзубного проміжку центральних зубів.

У складних клінічних ситуаціях – зміна ширини піднебіння, вирівнювання цілого зубного ряду – ортодонт застосовує у лікуванні складні ортодонтичні апарати (пластинки) з індивідуально підібраною конструкцією. Також пластинки можуть бути призначені для підтримки результатів, досягнутих лікуванням за допомогою брекет-систем

Детальніше

   

Записатися на прийом

Елайнери Invisalign

Завдяки сучасним технологіям стала можливою поява нової методики виправлення прикусу — елайнерів. Це єдиний спосіб вирівнювання зубів у дорослих пацієнтів без брекетів. Технічно елайнери є знімними прозорими капами з полікарбонату, які розробляються індивідуально за результатами 3D-сканування та комп’ютерного моделювання для кожного пацієнта.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Мікроімплантати

Мікроімплантати встановлюють на період ортодонтичного лікування. Спільно із встановленою брекет-системою вони сприяють переміщенню зубів у правильне положення та скорочують тривалість ортодонтичного лікування. Мікроімплантати – мініатюрні гвинти, які в процесі лікування є опорою при переміщенні зубів. Вони значно полегшують роботу ортодонта, дозволяючи провести її точно та ефективно. Ця методика безпечна і безболісна, допомагає справлятися з найскладнішими випадками

Детальніше

   

Записатися на прийом

вартість послуг

Ортодонтія

Брекет система на одну щелепу, металева від 14 000 грн.
Брекет система керамічна, сапфірова 18 300 грн.
Міогімнастика 280 грн.
Апарат для утримання місця Space-maintainer 3 045 грн.
Пластинка ортодонтична на одну щелепу 4 500 грн.
Постановка мікроімпланту від 6216 грн.

Напрямок: ортодонтія

Фахівці

Наші роботи

Вініри

Пацієнтка, 48 років, стертість зубів, пожовклі старі пломби, звернулася для відновлення естетики

Go to Top