fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Елайнери

Елайнери2022-05-11T13:25:11+02:00

Елайнери: вирівнювання зубів без брекетів

Зазвичай для виправлення прикусу, особливо у дорослих пацієнтів, використовуються брекети. І ще 20 років тому саме брекети були єдиним дієвим рішенням для вирівнювання зубів.

Але завдяки сучасним технологіям стала можливою поява нової методики виправлення прикусу — елайнерів. Технічно елайнери є знімними прозорими капами із полікарбонату.

У чому полягає технологічність та інноваційність методики? В тому, що елайнери розробляються індивідуально за результатами 3D-сканування та комп’ютерного моделювання для кожного пацієнта. За допомогою спеціального програмного забезпечення точно розраховуються необхідні переміщення зубів та виготовляється набір кап для отримання необхідного результату.

Як це працює

 • На першому етапі проводиться 3D-сканування ротової порожнини та за допомогою спеціального програмного забезпечення відбувається моделювання кап та їх впливу на зуби. Вже до початку лікування ви можете побачити результат — на екрані монітора будуть крок за кроком показані всі зміни від початкового і до кінцевого положення зубів.
 • На підставі діагностики та моделювання створюється індивідуальний план лікування
 • Далі слідує виготовлення кап на підприємстві Align Technology за сформованими 3D моделями.
 • Поки ви очікуєте отримання першого комплекту кап, який розрахований на 2-3 місяці лікування, слід усунути інші «зубні» проблеми — пролікувати карієс, провести гігієнічне чищення.
 • Після отримання кап переходимо безпосередньо до лікування — необхідно носити каппи не менше 20 годин на добу. Кожні два-три тижні, по мірі переміщення зубів, ви змінюєте поточну капу на наступну. Ви отримаєте вичерпну інформацію від лікаря про те, як правильно носити капи, забезпечувати гігієну і коли їх міняти. Слід відвідувати вашого ортодонта не рідше ніж раз на півтора місяця для контролю лікування

Термін виправлення прикусу елайнерами індивідуальний для кожного пацієнта, зазвичай тривалість лікування варіюється від до 6-ти місяців і до 2-х років.

Переваги елайнерів

 • Прогнозованість та ефективність лікування
  Комп’ютерне моделювання дозволяє максимально точно розрахувати результат та всі етапи на шляху до його досягнення.
 • Естетичність
  Елайнери прозорі й тому майже непомітні на зубах при носінні
 • Комфорт
  Завдяки точному індивідуальному моделюванню капи зручно розташовуються на зубах, виключаючи зміни дикції або відчутного дискомфорту при носінні.
 • Легкознімність
  Елайнери легко знімаються, щоб можна було провести гігієнічні процедури або приймання їжі. Також легко вони встановлюються на місце
 • Безпека
  На відміну від брекетів при носінні кап у роті немає жодних гострих металевих предметів, тому немає навіть мінімального ризику травматизму
 • Гіпоалергенність
  Матеріал кап абсолютно безпечний і нетоксичний

Єдиним суттєвим недоліком елайнерів Invisalign є ціна. Таке лікування суттєво дорожче, ніж класичне лікування за допомогою брекет-систем.

Також у деяких складних випадках при значних деформаціях зростання зубів або розташування щелеп лікування за допомогою елайнерів може виявитися недостатньо ефективним, але такі фактори визначаються на етапі попередньої діагностики й в такій ситуації лікар порекомендує інші методики лікування прикусу.

Онлайн-запис на прийом

  Напрямок ортодонтію

  Фахівці

  Наші роботи

  Go to Top