fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Кюретаж ясен

Кюретаж ясен2022-05-11T15:15:55+02:00

Видалення зубного каменю з пародонтальних кишень

Про зубний камінь відомо багатьом — поява на зубах затверділого нальоту неминуче, хоча якісна гігієна рота може уповільнити його появу.

Що ж відбувається, якщо камінь починає сильно розростатися? У такому разі він залишається не тільки на зубах, але починає забиватися під ясна, утворюючи пародонтальні кишені. І це може призводити до дуже серйозних та неприємних наслідків, починаючи від неприємного запаху з рота та кровоточивості ясен, і аж до розхитування та втрати зуба.

Для усунення цієї проблеми та видалення зубних відкладень із пародонтальних кишень проводиться процедура кюретажу ясен. У стоматологічній практиці використовується закритий та відкритий кюретаж.

Закритий кюретаж — простіша процедура, при якій не порушується цілісність ясен. Даний вид кюретажу показаний при пародонтиті, хронічних запаленнях ясен, перед встановленням імплантів за умови, що атрофія тканин ясен ще не сильно виражена і глибина кишені не більше 5 мм.

У складніших випадках, коли пародонтальні кишені мають глибину понад 5 мм, доводиться вдаватися до відкритого кюретажу. У цьому випадку лікар розсікає ясна, щоб відкрити доступ до основи зуба для більш глибокого очищення та антисептичної обробки.

Ми дуже рекомендуємо вам регулярно проводити професійне чищення зубів, щоб вчасно та надійно видалити зубний камінь на ранній стадії його утворення.

Ну а якщо кюретаж ясен все ж таки необхідний — фахівці клініки City Smile проведуть процедуру максимально комфортно і з найкращим результатом.

Вартість послуг

Кюретаж ясен

Закритий кюретаж ясен 1 секстанта 2037 грн.
Відкритий кюретаж ясен 1 секстанта 6 594 грн.
Підтримуюче пародонтологічне лікування 1 291 грн.

Загальний прийом

Консультація, 15 хв. 250 грн.
Консультація, 30 хв. 450 грн.
Цифрова рентгенографія (в області 1-3 зуби) 250 грн.
Панорамний знімок 330 грн.
Комп’ютерна томографія (КТ) 920 грн.
Анестезія від 230 грн.
Седація (медикаментозний сон) (1 година) від 3 600 грн.

Онлайн-запис на прийом

    Напрямок: пародонтологія

    Фахівці

    Наші роботи

    Go to Top