fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Професійна гігієна

Професійна гігієна2022-05-04T15:29:09+02:00

Для здоров’я зубів профілактика не менш важлива, ніж своєчасне лікування. Більше того, саме профілактика допоможе зберегти здоров’я ваших зубів і запобігти тим проблемам, які могли б вимагати лікування надалі. При цьому, як би якісно ви чистили зуби в домашніх умовах, потрібно регулярно проводити процедури професійної гігієни, оскільки ніяка щітка, пасти й зубна нитка не можуть повністю очистити ваші зуби.

Професійне чищення

Незважаючи на великий вибір засобів для гігієни ротової порожнини, ідеально очистити зуби все одно не виходить. Адже якщо розглянути емаль зубів на мікроскопічному рівні, то можна побачити, що вона має нерівну поверхню. На ній утворюється зубний наліт, який мінералізується та перетворюється на зубний камінь. Самостійно, на жаль, із цією проблемою впоратися важко. Тому регулярне проведення професійного чищення зубів допоможе зробити емаль зубів гладкою, поверне їй природний колір.

Стоматолог-гігієніст проводить процедуру за допомогою професійної щітки та паст, ультразвуку та спеціального порошку Air Flow. На завершення проводиться полірування всіх поверхонь зубів спеціальними пастами. Для підтримки отриманого результату наші лікарі в доступній формі розкажуть як правильно доглядати порожнину рота за допомогою зубних паст, щіток, флосів, складуть індивідуальні рекомендації щодо дотримання щоденної гігієни.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Відбілювання зубів Magic Smile

Magic-Smile – безпечна, безболісна та ефективна система відбілювання зубів, абсолютно нейтральна для тканин зубів та ротової порожнини. Процедура триває всього 20 хвилин, при цьому дає тривалий (до 2-х років) ефект відбілювання.

Дозволяє досягти до 9-ти тонів відбілювання.

Система відбілювання Magic-Smile була розроблена та апробована в США, після чого отримала заслужене визнання у передових стоматологічних клініках по всьому світу, у тому числі й в Україні.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Відбілювання зубів

Існує ряд факторів, які викликають зміну кольору зубів: куріння, вживання міцної кави та чаю, травма зуба або депульпування, і це не повний перелік причин, що призводять до потемніння зубів.

Завдяки сучасним розробкам, процедура відбілювання є одночасно безпечною й гарантує чудовий тривалий результат.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Фторування

Фторування має антибактеріальну дію на поверхню зуба, завдяки чому зменшується швидкість розмноження мікроорганізмів, що викликають карієс. Також, крім зміцнення емалі та профілактики захворювань ротової порожнини, фторування допомагає значно зменшити чутливість зубів

Детальніше

   

Записатися на прийом

вартість послуг

Проф. Гігієна

Професійна гігієна ротової порожнини (зняття м’якого нальоту) 787 грн.
Комплексна професійна гігієна ротової порожнини (Profyflex, ультразвук) від 1 600 грн.
Відбілювання апаратом Magic Smile 1 600 грн.
Чищення + відбілювання апаратом Magic Smile 1 990 грн.
Лазерне відбілювання апаратом Beyond 3 820 грн.
Домашнє відбілювання Opalescence за допомогою капи 2 940 грн.
Фторування, дві щелепи, капа 522 грн.

Напрямок: гігієна

Фахівці

Наші роботи

Вініри

Пацієнтка, 48 років, стертість зубів, пожовклі старі пломби, звернулася для відновлення естетики

Go to Top