fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Хірургія

Хірургія2022-05-04T15:35:20+02:00

Завдяки висококваліфікованому персоналу та найсучаснішому обладнанню в центрі City Smile можуть бути проведені хірургічні маніпуляції будь-якої складності. Ми забезпечуємо найменш травматичне втручання, найвищий рівень якості послуг та практично повну відсутність неприємних відчуттів під час маніпуляцій

Видалення зубів

Лікування заради збереження зубів – не лише бажання, а й основна мета роботи нашої клініки. Але в деяких клінічних ситуаціях видалення зуба стає неминучим. Видаленню підлягають сильно зруйновані зуби, що не піддаються лікуванню, зокрема і молочні, надкомплектні зуби; зуби при III та IV ступені пародонтиту. В окремих випадках видаляються здорові зуби за показаннями ортодонту – для створення місця у зубній дузі при виправленні прикусу.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Пластика м’яких тканин

У деяких випадках необхідно провести пластику м’яких тканин ротової порожнини. Це буває необхідно для зміни форми ясен, і навіть для фіксації коронок. Ця процедура проводиться тільки після попередньої діагностики ротової порожнини та за наявності показань для її проведення. У центрі “Сіті Смайл” ми можемо гарантувати якість, безпеку та безболісність при проведенні цієї маніпуляції.

Детальніше

   

Записатися на прийом

вартість послуг

Хірургія

Видалення зуба від 739 грн.
Видалення зуба атипове від 2700 грн.
Пластика вуздечки лазером 2 250 грн.
Пластика ясен в області одного імпланту від 8 107 грн.

Напрямок: хірургія

Фахівці

Наші роботи

Вініри

Пацієнтка, 48 років, стертість зубів, пожовклі старі пломби, звернулася для відновлення естетики

Go to Top