fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Дитяча Стоматологія

Дитяча Стоматологія2022-05-04T16:06:35+02:00

Працюючи з дітьми важливо як забезпечити якісне лікування, так й знайти підхід до дитини. Позбавити її страхів, вийти на контакт, викликати довіру. Наші фахівці це вміють – зацікавити, захопити, розслабити, перетворити лікування на гру та цікаву пригоду. Як це у них виходить, напевно, вони й самі до кінця не знають, тут головний секрет – щира любов до дітей та щире бажання допомогти. Саме тому у нашому медичному центрі часто можна почути дитячий сміх, але ніколи – дитячий плач.

Звичайно, і якість лікування ми забезпечуємо на найвищому рівні, з використанням передових матеріалів та технологій та з наданням гарантії на послуги. А ще важливою є якісна і регулярна профілактика в медичному центрі City Smile, вона в більшості випадків дозволить уникнути карієсу або вилікувати його на початковій стадії, а карієс у дітей, на жаль, часом розвивається дуже швидко.

Своєчасно звертайтеся до фахівців Сіті Смайл, нехай зубки у ваших діток будуть здорові та ніколи не болять.

Профілактика

Для пацієнтів дитячого віку проводиться програма захисту від карієсу: професійне чищення зубів (зняття нальоту, полірування поверхні зуба спеціальними пастами для запобігання повторному утворенню нальоту), навчання маленького пацієнта гігієні порожнини рота, фторування або сріблення зубів, герметизація фісур.

Цей комплекс заходів допомагає попередити та усунути фактори ризику захворювання. Програма профілактики не потребує великих витрат, вона вимагає уваги та турботи близьких. Важливо, що це перший крок до дружнього знайомства зі стоматологом. Діти, які змалку приходять у стоматологію тільки з ознайомлювальною метою, поступово знайомлячись і звикаючи до свого лікаря, позитивно і з розумінням приймають будь-які маніпуляції, що виконуються стоматологом.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Лікування карієсу

Карієс зубів не завжди можна визначити на початку розвитку, тому що найчастіше він протікає практично безболісно навіть при великому руйнуванні зуба із запаленням пульпи й дитина може і не скаржитися на біль. У нашій клініці ми рекомендуємо батькам приводити дитину до стоматолога не рідше 1 разу на 3-4 місяці для того, щоб запобігти розвитку захворювання. Якщо ж під час огляду лікар виявляє карієс, лікування проводить найбільш правильним, надійним і менш травматичним методом для Вашої дитини.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Лікування пульпіту

Якщо вчасно не пролікувати карієс молочних зубів, то протягом короткого часу відбудеться запалення пульпи, що призведе до періодонту. На жаль, запальний процес може торкнутися і зачатку постійного зуба. При лікуванні кореневих каналів використовується спеціальна паста, яка поступово розсмоктуватиметься, так само як і коріння тимчасових зубів. Саме цей метод пломбування кореневих каналів не перешкоджає природному прорізу постійних зубів. Тривалість лікування залежатиме від тяжкості запального процесу у молочному зубі та, звичайно, від посидючості дитини.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Видалення молочних зубів

Лікарі-стоматологи клініки «Сіті Смайл» роблять все можливе для збереження молочних зубів, але є ряд показань до видалення: коли тканини зуба настільки зруйновані, що відновленню не підлягають; коли інфекційний процес поширюється на оточуючі тканини (періостит, флегмона) та виникає небезпека ураження зачатка постійного зуба; при тривалій фізіологічній зміні.

Детальніше

   

Записатися на прийом

вартість послуг

Дитяча Стоматологія

Професійна гігієна ротової порожнини від 506 грн.
Герметизація фісур 440 грн.
Антикаріозне покриття одного зуба (срібло, Японія) 330 грн.
Лікування карієсу молочних зубів від 594 грн.
Коронка на молочні зуби 1 390 грн.
Лікування пульпіту від 890 грн.
Видалення молочного зуба від 313 грн.

Напрямок: дитяча стоматологія

Фахівці

Наші роботи

Go to Top