fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Імплантологія

Імплантологія2022-05-04T15:45:57+02:00

Імплантація — найнадійніший і найсучасніший спосіб відновлення втраченого зуба. Застарілі системи знімних мостів та протезів ніколи не зможуть забезпечити того ступеня надійності та зручності, яку надає технологія імплантації. Якісний імплант, встановлений хорошим імплантологом, швидше за все, прослужить вам усе життя. Так, гарантія на нього всього 10 років, але за статистикою він служить набагато довше. Це радикальне вирішення проблеми, і більше про неї ви можете не згадувати. Ані мости , ні коронки не служать так довго

Імплантація

Естетика обличчя значно погіршується навіть за відсутності одного зуба. Але найголовніше, що це призводить до складних функціональних порушень у зубо-щелепній системі та згодом в організмі загалом. Зуби стають рухливими, зміщуються; розвивається пародонтит; відбувається втрата зубів від жувального навантаження; асиметрія обличчя — і це далеко не повний список.

Для даної проблемі імплантація — високотехнічне та надійне рішення.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Одномоментна імплантація

При звичайній методиці імплантації потрібно чекати 2-3 місяці для відновлення кісткової тканини на місці видалення, але в деяких випадках можливе встановлення імпланта відразу.

Об’єднання в одну процедуру видалення зруйнованого зуба та встановлення на його місці імпланта і називається одномоментною імплантацією.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Синус-ліфтинг (Кісткова пластика)

При дефіциті кісткової тканини лікар-імплантолог запропонує пацієнту синус-ліфтинг – операцію з нарощування кістки щелепи з подальшою імплантацією.

Ця процедура в нашій клініці проводиться з використанням п’єзохірургії, що унеможливлює ризик ураження м’яких тканин гайморових пазух. При цьому установка імплантату може проходити одноетапно або після повного відновлення прооперованої ділянки приблизно через 3-4 місяці.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Періімплантит

Періімплантит – це запалення тканин та кістки навколо імпланту. Якщо імплант був встановлений якісно і з дотриманням усіх протоколів, то ймовірність зіткнутися з цим явищем вкрай невелика: за статистикою приблизно 1 випадок на 100 імплантацій, але сама проблема досить неприємна і, якщо не вжити заходів вчасно, відбувається витончення кістки та втрата імпланта.

Детальніше

   

Записатися на прийом

вартість послуг

Імплантологія

Встановлення імпланту Osstem 11 370 грн.
Встановлення імпланту Ankylos 17 686грн.
Встановлення імпланту Straumann 19 955 грн.
Одномоментна імплантація з відкладеним навантаженням 11 831 грн.
Одномоментна імплантація (імплант+коронка) 15 831 грн.
Закритий синус-ліфтінг 9 870 грн.
Нарощування кістки від 10 143 грн.
Лікування періімплантиту від 8 000 грн.

Напрямок: імплантологія

Фахівці

Наші роботи

Go to Top