вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Фторування

Фторування2022-05-11T14:14:41+02:00

Фторування: зміцнення твердих тканин зубів

Здоров’я наших зубів залежить не тільки від ретельної гігієни ротової порожнини, але й від того, чи вони отримують достатньо корисних речовин. Зуби просто не зможуть чинити опір карієсу, якщо їм не вистачає таких важливих елементів як кальцій та фтор.

Зубна емаль постійно стоншується через багато зовнішніх факторів і постійні зміни рівня кислотності в роті. У комплекті з нестачею фтору це призводить до утворення тріщин на поверхні зубної емалі. Упоратися з цими проблемами допоможе фторування — гігієнічна процедура, яку проводять для зміцнення твердих тканин зубів.

Фторування має антибактеріальну дію на поверхню зуба, завдяки чому зменшується швидкість розмноження мікроорганізмів, що викликають карієс. Також, крім зміцнення емалі та профілактики захворювань ротової порожнини, фторування допомагає значно зменшити чутливість зубів. У дитячому віці ця процедура прискорює дозрівання зубної емалі, «випереджаючи» розвиток карієсу.

Також фторування обов’язково показано після процедури відбілювання зубів, завершення ортодонтичного лікування (виправлення прикусу) або як останній етап лікування множини каріозних ушкоджень зубів.

Поширені запитання

Чи може фторування завдати шкоди?

Може, якщо самостійно і без консультації стоматолога застосовувати фторовмісні ополіскувачі для зубів, гелі або пасти. Куди ефективніше та безпечніше звернутися за консультацією до фахівців стоматологічного центру City Smile, які допоможуть підібрати вам оптимальний спосіб зміцнити зубну емаль та збагатити її корисними мікроелементами.

Як фторування запобігає карієсу?

Фтор — один з найпотужніших мінералів, що допомагають запобігти карієсу, роблячи зубну емаль більш стійкою до дії кислот. Він також може повернути назад карієс на ранніх стадіях.

Як відбувається фторування?

Стоматологи проводять фторуючі процедури у вигляді висококонцентрованих ополіскувачів, піни, гелю або лаку. У різних випадках розчин наноситься тампоном, щіткою, ванною або рідиною для полоскання рота.

Що не можна робити після фторування зубів?

Після процедури глибокого фторування необхідно утриматися від їжі та пиття протягом 2-х годин, а ще день перед сном не бажано чистити зуби.

Скільки разів потрібно робити фторування зубів?

Для того щоб шар фторлаку надійно захищав зубну емаль, процедуру треба повторювати двічі на рік.

Коли потрібне фторування зубів?

Ця процедура потрібна, коли потрібне додаткове зміцнення зубної емалі. Зазвичай показаннями є профілактика карієсу у пацієнтів або дуже висока чутливість зубів, що трапляється через нестачу кальцію та фтору.

Вартість послуг

Фторування

Фторування, дві щелепи, капа 522 грн.

Загальний прийом

Консультація лікаря-фахівця 490 грн.
Швидка допомога від 153 грн. до 1 140 грн.
Анестезія від 350 грн. до 390 грн.
Седація (медикаментозний сон) (1 год) від 3 500 грн.

Онлайн-запис на прийом

    Напрямок: професійна гігієна

    Фахівці

    Наші роботи

    Go to Top