fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Протезування

Протезування2022-05-04T15:19:06+02:00

Ортопедична стоматологія — це напрямок, що займається відновленням функцій жувального апарату за відсутності одного, кількох або повної відсутності зубів. Досягається це з допомогою протезування: як незнімного, з допомогою коронок, і знімного. Також до цього розділу відноситься і гнатологія — діагностика та корекція роботи усієї зубощелепної системи

Вініри

У стоматології для відновлення естетики посмішки (корекція форми, кольору зубів) часто застосовують методику накладання тонких накладок – вінірів.

Вініри приклеюються на зовнішню поверхню зубів і надають їм досконалого та бездоганного вигляду. Вони непомітні, виглядають природно, оскільки складаються з кераміки, яка природно передає молочну напівпрозорість емалі зубів. Оскільки твердість керамічних матеріалів перевершує твердість зубної емалі, то зуби не позбавлені своїх функціональних здібностей

Детальніше

   

Записатися на прийом

Люмініри

Вініри широко використовуються в естетичній стоматології і в наш час, але останні десятиліття все більшого поширення набувають люмініри — сучасна альтернатива вінірам, яка за багатьма параметрами їх перевершує.

Надтонкі накладки люмініри, розроблені американською компанією Cerinate, мають важливі принципові відмінності, які значним чином впливають і на процес лікування, і на результат.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Цифрова Стоматологія

На зміну звичним відбиткам прийшла система цифрового інтерорального сканування. Більше не потрібно робити зліпки: замішувати матеріали для відбитка, довго тримати в роті до застигання силіконову масу та терпіти дискомфорт від тривалого сильного стискання зубів. Інтероральний сканер за кілька хвилин робить «цифровий відбиток», який набагато інформативніший і точніший. Весь процес займає всього кілька хвилин, при цьому результат сканування відразу ж демонструється на екрані, передаючи не тільки об’єм, але і колір зубного ряду.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Коронки

Суцільнокерамічні коронки виготовляються з особливого виду міцної кераміки, вони не мають металевого каркасу. Ця технологія забезпечує високу естетичність завдяки напівпрозорості матеріалу, який імітує природні властивості зуба, що особливо важливо при створенні коронок центральних зубів. Кераміка не вбирає барвники, не стирається й не темніє з часом. Абсолютно нешкідлива для організму.

Металокераміка продовжує бути «золотим стандартом» у стоматології. Тому саме її найчастіше використовують для виготовлення мостоподібних конструкцій, коли на опорні зуби припадає значне навантаження.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Знімне протезування

Безперечно, за відсутності великої кількості зубів найкращим способом відновлення функції та естетики є імплантація. Знімний протез — це вимушений захід, якщо з якихось причин проведення імплантації неможливе. Існує кілька різновидів конструкцій протезів  кожен з яких має свої показання до застосування. Тільки після детального вивчення діагностичних даних пацієнта (рентген діагностика, обстеження стану зубів, слизової оболонки порожнини рота, звички та побажання пацієнта) ми приймаємо рішення щодо вибору конструкції. Бездоганна функціональність з ідеальною естетикою — головний пріоритет наших робіт

Детальніше

   

Записатися на прийом

Гнатологія

На роботу зубощелепної системи впливають не лише самі зуби. Іноді навіть очевидний зубний біль може мати зовсім іншу причину, яка криється не в самому зубі. Гнатолог вивчає всю систему загалом, але головним напрямом його діяльності є нормалізація роботи скронево-нижньощелепного суглобу

Детальніше

   

Записатися на прийом

вартість послуг

Протезування

Вінір цільнокерамічний E.max 8 662 грн.
Вінір високоестетичний, преміум-класу 14 563 грн.
Люмінір керамічний, включаючи препарування, ретракцію та фіксацію 17 325 грн.
Тимчасова коронка (пластмасова) 980 грн.
Коронка металокерамічна 3 640 грн.
Коронка цирконієва 5 166 грн.
Коронка керамічна, накладка E.max 7 854 грн.
Бюгельний протез 7 208 грн.
Еластичний знімний протез (нейлоновий) 4 851 грн.
Первинна консультація лікаря-гнатолога 3 500 грн.
Шина депрограмуюча 2 110 грн.
Шина, що репозиціонує 7 200 грн.

Напрямок: протезування

Фахівці

Наші роботи

Go to Top