fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Відбілювання

Відбілювання2022-05-11T14:09:02+02:00

Натуральна білизна та блиск посмішки!

Відбілювання зубів – одна з найпопулярніших процедур у естетичній стоматології. Адже сяюча усмішка просто чарівним чином впливає на нашу зовнішність.
Потрібно розуміти, що ні в кого від природи не буває бездоганно білих зубів, подібних до тих, що миготять щодня в рекламі. Колір зубної емалі може мати відтінки від сіро-білого до жовто-білого. Зазвичай на це впливає генетична схильність та спосіб життя. Дуже багато продуктів залишають на зубах пігменти, що фарбують: тютюн, шоколад, чай, кава, червоне вино, ягоди, соуси та інші. Крім іншого, вікові зміни зубів також дуже суттєво впливають на їх колір.
Щоб досягти бажаного результату та заощадити, деякі пацієнти намагаються вирішити проблему самостійно, без допомоги кваліфікованого стоматолога. Фахівці центру City Smile настійно не рекомендують це робити. Без консультації лікаря майже неможливо визначити в якому стані знаходиться ваша зубна емаль, чи немає в ній мікротріщин або карієсу, що починається. Крім того, самостійно дуже складно контролювати вплив відбілюючих засобів на ваші зуби й, в результаті, ви можете отримати зворотній бажаному ефект. Тому навіть непрофесійне відбілювання зубів у домашніх умовах слід проводити під контролем вашого стоматолога.

Серед методів професійного відбілювання зубів, що використовуються сьогодні, можна виділити 4 основних:

 • фотовідбілювання;
 • хімічне;
 • лазерне відбілювання;
 • ендовідбілювання.

Найбільшою популярністю користується лазерне відбілювання, як найефективніший і довготривалий метод. Фотовідбілювання трохи менш популярне. Хімічне відбілювання використовується рідше, адже воно не дає такого яскравого результату, зате даний метод вважається “непомітним” для зубів. Ендовідбілювання (або внутрішньоканальне відбілювання) зазвичай застосовується до конкретного зуба, якщо він сильно потемнів після лікування каналів.
Такий вид відбілювання можна застосувати до зуба лише один раз.

Для вибору оптимального методу відбілювання зубів вам знадобиться допомога стоматолога. Кваліфікований лікар не тільки проведе відбілювання комфортно та швидко, але й дасть вичерпні рекомендації щодо того, як максимально довго зберегти отриманий результат.

Вартість послуг

Відбілювання

Лазерне відбілювання апаратом Beyond 3 820 грн.
Домашнє відбілювання Opalescence за допомогою капи 2 940 грн.

Загальний прийом

Консультація, 15 хв. 250 грн.
Консультація, 30 хв. 450 грн.
Цифрова рентгенографія (в області 1-3 зуби) 250 грн.
Панорамний знімок 330 грн.
Комп’ютерна томографія (КТ) 920 грн.
Анестезія від 230 грн.
Седація (медикаментозний сон) (1 година) від 3 600 грн.

Онлайн-запис на прийом

  Напрямок: професійна гігієна

  Фахівці

  Наші роботи

  Go to Top