fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Терапія

Терапія2022-05-04T15:16:41+02:00

Терапія – це напрям у стоматології, який займається насамперед лікуванням та профілактикою карієсу, відновленням естетики та анатомічно правильної форми зуба (художня реставрація), а також тимчасовим заміщенням відсутніх зубів перед подальшими маніпуляціями.

Лікування Карієсу

Найпоширеніше захворювання зубів – карієс. Для нього характерно руйнування тканин зуба від маленької цятки (на емалі з’являється біляста або коричнева пляма) до утворення глибокої порожнини. Пацієнт може відчувати короткочасний біль при вживанні холодної, солодкої або кислої їжі. Банальний середній карієс може ускладнитися запаленням пульпи зуба – пульпітом (інфекція потрапляє усередину зуба). У складніших ситуаціях інфекційний процес поширюється на кісткову тканину.

У нашій клініці «Сіті Смайл» при лікуванні карієсу використовуються найкращі сучасні матеріали. Що дозволяють нам створювати міцні, красиві, функціональні та абсолютно непомітні реставрації.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Художня реставрація

Для того, щоб хворий зуб відновив свою функціональність і прослужив ще багато років зазвичай достатньо провести лікування карієсу, але для збереження естетики зубів цього мало. Завдання стоматолога полягає в тому, щоб зробити свою роботу максимально непомітною. Зцілений зуб нічим не повинен відрізнятися від натурального. При якісній роботі навіть фахівець з великими труднощами зможе розпізнати пломби на зубах. Непомітно пролікувати карієс, приховати відколи та тріщини, а також відновити форму та колір допоможе художня реставрація.

Детальніше

   

Записатися на прийом

Адгезивний міст

Застосовується для тимчасового, але довгострокового заміщення відсутнього зуба (при видаленнях, підготовці до імплантації та ортодонтичному лікуванні). Це реставраційна, досить міцна конструкція високої естетичності та ефективності. Виготовляється на скловолоконній балці з використанням надміцного фотополімерного матеріалу.

Ця методика дозволяє лікарям центру “Сіті Смайл” за одне відвідування відновити відсутній зуб.

Детальніше

   

Записатися на прийом

вартість послуг

Терапия

Лечение кариеса (реставрация зуба) от 952 грн.
Художественная реставрация (реконструкция зуба) от 2 250 грн.
Адгезивный мост 3 700 грн.
Шинирование зубов 609 грн.

Напрямок: терапія

Фахівці

Наші роботи

Go to Top