fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Цифрова стоматологія CAD/CAM

Цифрова стоматологія CAD/CAM2022-05-11T12:16:45+02:00

Цифрова стоматологія CAD/CAM

Стоматологічний центр City Smile впроваджує найбільш ефективні та сучасні технології у галузі діагностики та лікування зубів. На зміну звичним відбиткам прийшла система цифрового інтерорального сканування, яка швидше, точніше та комфортніше.

Як це працює

Ви займаєте в кріслі зручне положення, і спеціальна камера з точністю до дрібних подробиць сканує зубний ряд, формуючи в режимі реального часу докладну тривимірну модель. Ергономічна насадка дозволяє провести сканування верхньої та нижньої щелепи, вам навіть не доведеться для цього міняти позу. Весь процес займає всього кілька хвилин, при цьому результат сканування відразу ж відображається на екрані, передаючи не тільки об’єм, але і колір зубного ряду. У тривимірній моделі можна легко розрізнити й натуральну тканину зуба й композитні матеріали. Це найбільш комфортний, інформативний та точний метод, який існує зараз. Цифрова стоматологія — це стоматологія майбутнього, яка в нашому медичному центрі доступна вже сьогодні.

Переваги цифрової стоматології

 • Комфорт

  Більше не потрібно робити зліпки: замішувати матеріали для відбитка, довго тримати в роті до застигання силіконову масу та терпіти дискомфорт від тривалого сильного стискання зубів. Інтероральний сканнер за кілька хвилин робить «цифровий відбиток», який набагато інформативніший й точніший

 • Наочність результату
  Цифрове сканування дозволяє наочно продемонструвати всі проблеми зубного ряду та змоделювати результат їх усунення. У наочній та доступній формі ви можете побачити поточну клінічну ситуацію та запланований фінальний результат.
 • Швидкість
  Виготовити вініри, коронку або культеву вкладку по цифровому зліпку можна набагато швидше. Навіть у разі складного протезування цей процес не займе більше кількох днів
 • Точність
  Реставрації за результатами сканування друкуються на спеціальному 3D принтері, що унеможливлює помилки та неточності, що виникають при ручному отриманні зліпків та виготовленні конструкцій. При роботі з цифровою стоматологією ви отримуєте максимально точні реставрації, саме такі, як і було заплановано.
 • Естетика
  Завдяки точності форми та кольору наші реставрації не відрізняються від натуральних зубів. Навіть якщо сильно придивитись.
 • Вартість
  Зручніше, якісніше, точніше — але не дорожче! У медичному центрі City Smile вартість цифрових реставрацій не перевищує вартості традиційних аналогових.

Стоматологія майбутнього

Цифрова стоматологія дає можливість отримати точний та якісний результат, при цьому і сам процес діагностики та лікування стає більш швидким та комфортним.

Наочність та точність сканування дозволяють лікарю повністю вивчити проблематику, точніше поставити діагноз, запланувати лікування, змоделювати результат, наочно його продемонструвати та в найкоротші терміни провести протезування.

Онлайн-запис на прийом

  Напрямок: протезування

  Фахівці

  Наші роботи

  Go to Top