fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Зубний міст

Зубний міст2022-05-11T08:55:58+02:00

Зубний міст як окремий вид протезування


Сучасна стоматологія постійно розвивається і впроваджує передові технології, все частіше звертається до принципу мінімального втручання у живі тканини пацієнтів під час лікування та протезування зубів. Одним із практичних застосувань передових технологій установка незнімного мостоподібного протезу адгезивного зубного мосту, який дозволяє повернути один або кілька зубів без операції та в короткий термін.

Що таке зубний міст?

Ідея швидкого та малотравматичного протезування у стоматології виникла давно, проте реалізувати її на практиці стало можливим лише з розробкою нових полімерних матеріалів.

Так було розроблено зубний міст — сучасний спосіб відновлення втраченого зуба. В основі адгезивного зубного мосту лежить так звана скловолоконна балка, яка фіксується між опорними зубами у пацієнта та є початком для подальшої реставрації з використанням стоматологічних фотополімерів.

Завдяки скловолоконній балці вдається правильно розподілити навантаження на зуби та ясна, мінімізувати втручання у живі тканини та забезпечити пацієнту бажаний комфорт.

Установка зубного мосту

Якщо раніше установка зубного мосту вважалася проміжним етапом на шляху до традиційного протезування, то, сьогодні, завдяки розвитку та вдосконаленню технологій, такий спосіб заміщення втраченого зуба набуває все більшої популярності, як серед фахівців, так і серед пацієнтів. Популярність зубних мостів пов’язана з низькою травматичністю і досить довгому (завдяки застосуванню новітніх матеріалів) терміну служби мосту.

Фахівці клініки CitySmile готові докладно роз’яснити всі нюанси сучасних способів протезування втрачених зубів, провести повну діагностику та за погодженням з пацієнтом якісно встановити адгезивний міст.

У середньому міст прослужить близько восьми років. Зазвичай, протягом цього періоду потрібне повторне цементування.

Для людей, які страждають на захворювання ясен, адгезивний зубний міст — кращий варіант, ніж імплант. Оскільки мостоподібні протези не імплантуються в тканину ясен, вони практично не схильні до відторгнення

Зубний міст можна використовувати для заміни від одного до чотирьох зубів залежно від потреб пацієнта. Однак найчастіше адгезивний міст використовують для заміни від одного до двох зубів.

Пацієнтам з мостоподібними протезами радять уникати частого пережовування таких продуктів, як сирі овочі, тверді сорти сиру, льодяники, горіхи та козинаки. Ці продукти можуть пошкодити міст, що може вимагати ремонту або заміни.

Вартість послуг

Адгезивний міст

Адгезивний міст 3 700 грн.
Шинування зубів 609 грн.

Загальний прийом

Консультація, 15 хв. 250 грн.
Консультація, 30 хв. 450 грн.
Цифрова рентгенографія (в області 1-3 зуби) 250 грн.
Панорамний знімок 330 грн.
Комп’ютерна томографія (КТ) 920 грн.
Анестезія від 230 грн.
Седація (медикаментозний сон) (1 година) від 3 600 грн.

Онлайн-запис на прийом

    Напрямок: терапія

    Фахівці

    Наші роботи

    Go to Top