fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Пластинкові апарати

Пластинкові апарати2022-05-11T13:16:27+02:00

Знімні ортодонтичні апарати

Пластинки – це знімні ортодонтичні апарати, які досить часто використовуються для виправлення прикусу. Те, що їх можна знімати під час їди або чищення зубів, робить їх дуже комфортними й простими в очищенні та догляді.

Пластинки для зубів показані в тому випадку, якщо потрібна корекція форми щелепи або запобігання зміщенню зубів. Вони ефективні для лікування прикусу в період, коли зубощелепна система ще рухлива (приблизно до 12 років). Наприклад, спостерігається нерівномірне зростання нижньої й верхньої щелепи — одна істотно випереджає іншу і, як наслідок, зубам, що зростають, не вистачає місця, або навпаки, між зубами з’являться проміжки. Пластинкові апарати чудово справляються з такими проблемами: коригують ширину піднебіння і впливають на зростання щелеп, виправляючи прикус.

Важливо розуміти, що пластинкові апарати не здатні пересувати зуби. Вони лише допомагають утримати коронки у правильному положенні. Але не дивлячись на це, платівки успішно застосовуються в дитячому віці як найщадніший метод виправлення прикусу, який при цьому може похвалитися високою ефективністю та невеликою вартістю.

У наші дні пластинкові апарати дуже відрізняються від подібних зразків двадцятирічної давності. Основи платівок стали помітно тоншими, а сама конструкція — зручніше, тому повне звикання відбувається буквально за кілька днів. Крім того, сучасні технології дозволяють зробити пластинки яскравими й барвистими, що просто не може не зацікавити малюків.

Лікарі клініки City Smile із задоволенням підберуть для вашої дитини найкращу пластинку, навчать нею користуватися та зроблять так, що проблеми із прикусом до дорослого віку не доростуть.

Вартість послуг

Пластинкові апарати

Апарат для утримання місця Space-maintainer 3 045 грн.
Платівка ортодонтична на одну щелепу 4 500 грн.

Загальний прийом

Консультація, 15 хв. 250 грн.
Консультація, 30 хв. 450 грн.
Цифрова рентгенографія (в області 1-3 зуби) 250 грн.
Панорамний знімок 330 грн.
Комп’ютерна томографія (КТ) 920 грн.
Анестезія від 230 грн.
Седація (медикаментозний сон) (1 година) від 3 600 грн.

Онлайн-запис на прийом

    Напрямо: ортодонтія

    Фахівці

    Наші роботи

    Go to Top