fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Лікування пульпіту

Лікування пульпіту2022-05-11T15:37:50+02:00

Лікування пульпіту у дітей

Несвоєчасне лікування карієсу в дітей віком може призвести до розвитку пульпіту – запалення м’яких тканин зуба (пульпи).

Пульпіт зустрічається у дітей набагато частіше, ніж у дорослих та розвивається набагато швидше. Причина такої відмінності – тонка емаль молочних зубів, але при тому широкі кореневі канали й великий розмір пульпи.

Буває дві форми перебігу пульпіту: хронічна та гостра. І якщо для гострої форми характерні сильні болісні відчуття, підвищення температури тіла та загальна інтоксикація організму, то хронічна форма може протікати практично безсимптомно та супроводжуватися легким болем у процесі жування та відчуттями розпирання у яснах.

Наслідки несвоєчасного лікування пульпіту можуть бути найгіршими: від проблем із прикусом (як результат раннього видалення зуба) до ураження зачатків постійного зубного ряду. У деяких випадках пульпіт може провокувати гнійний абсцес та періодонтит – дуже небезпечні стани для здоров’я дитини.

Саме тому лікарі стоматологічного центру City Smile рекомендують проходити плановий огляд у стоматолога щонайменше кожні 6 місяців. А найменші скарги дитини на біль чи дискомфорт у ротовій порожнині – привід бігти до стоматолога негайно.

Дитячі фахівці стоматології City Smile подбають про те, щоб лікування пульпіту пройшло для дитини максимально комфортно, спокійно та результативно.

Але набагато краще, якщо вам вдасться вберегти дитину від цього неприємного захворювання, для цього в переважній більшості випадків достатньо правильного домашнього догляду за ротовою порожниною, збалансованого харчування та регулярних профілактичних прийомів у стоматолога.

Вартість послуг

Лікування пульпіту

Лікування пульпіту від 890 грн.

Загальний прийом

Консультація, 15 хв. 250 грн.
Консультація, 30 хв. 450 грн.
Цифрова рентгенографія (в області 1-3 зуби) 250 грн.
Панорамний знімок 330 грн.
Комп’ютерна томографія (КТ) 920 грн.
Анестезія від 230 грн.
Седація (медикаментозний сон) (1 година) від 3 600 грн.

Онлайн-запис на прийом





    Напрямок: дитяча стоматологія

    Фахівці

    Наші роботи

    Go to Top