fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Лікування каналів під мікроскопом

Лікування каналів під мікроскопом2022-05-11T09:19:44+02:00

Лікування каналів під мікроскопом (Ендодонтія)

Лікування зубних каналів (ендодонтія) — дуже складний та відповідальний процес, що вимагає у стоматолога високого рівня професіоналізму та майже ювелірної точності. Помилки при лікуванні та пломбуванні каналів надалі можуть коштувати пацієнту зуба. Саме тому застосування мікроскопа стало проривом у стоматологічній практиці, а якість та ефективність лікування зубних каналів під мікроскопом у рази перевершують традиційне ендодонтичне лікування.

Причини лікування кореневих каналів

Процедура лікування кореневих каналів зазвичай необхідна, коли у нерві всередині зуба (в області пульпи) розвивається інфекція або запалення, або коли структура зуба недостатня для підтримки пломби чи коронки.

У більшості здорових зубів пульпа, що утворює центр кожного зуба, повністю покрита зовнішньою емаллю, тому можливість зараження пульпи незначна для інфекції або запалення. Однак, коли у вас розвивається карієс, тріщина або скол в зубі, бактерії можуть проникнути в порожнину пульпи. Коли це відбувається, розвиваються інфекція та запалення, які викликають те, що ми називаємо зубним болем, що робить процедуру лікування каналів необхідною для збереження зуба.

Як відбувається лікування кореневого каналу зуба?

Лікування кореневих каналів це ретельне «очищення» пошкодженого зуба зсередини. Цей процес видаляє бактерії та запалені тканини, що викликають біль, простір дезінфікується та заповнюється матеріалом, який не дає бактеріям повторно проникнути в зуб та викликати нову інфекцію.

Якщо зуба залишається достатньо, щоб утримувати його, використовують пломбу, щоб закрити отвір у зубі. Найчастіше стоматолог порекомендує встановити коронку на пошкоджений зуб, щоб підтримувати та захищати його. У випадках, коли під час процедури кореневого каналу втрачається занадто велика частина структури зуба, в щелепну кістку імплантується штифт, для утримання коронки.

Все лікування кореневого каналу проводиться під стоматологічним мікроскопом, що дозволяє стоматологу дістатися до крихітних порожнин каналу. Вони невидимі неозброєним оком, навіть збільшувального скла недостатньо, щоб виявляти та лікувати всі частини каналу, що містять бактерії. Без лікування ці бактерії продовжуватимуть викликати запалення, що призводить до втрати зуба.

Відновлення кореневого каналу

Після того, як дія анестезії після процедури ослабне, ви можете відчути деяку форму тиску або дискомфорту. Під час відновлення кореневого каналу намагайтеся не жувати на уражений зуб, поки біль не зникне, це допоможе тканинам швидше загоюватися.

Зуби після лікування каналів

Після лікування кореневих каналів, більшість зубів стають тендітнішими, і легше ламаються або сколюються. Після встановлення постійної зубної коронки на залишки зуба ви не відчуєте різниці між вилікованим зубом та іншими природними зубами.

У клініці City Smile будь-яке ендодонтичне лікування проводиться за допомогою сучасного високоточного стоматологічного мікроскопа.
Наші фахівці можуть запропонувати вам комфортне та ефективне лікування, в результаті якого зубні канали будуть якісно запломбовані, а пошкоджений зуб – збережено.

Поширені запитання

Навіщо лікувати кореневі канали?

Лікування кореневих каналів допоможе вам зберегти зуб, який інакше довелося б видалити через пошкодження, карієсу або інфекції.

Чи можна провести лікування кореневих каналів під мікроскопом на раніше пролікованому зубі?

Так. Наш мікроскоп дозволяє ідеально очистити кореневий канал, який лікували раніше.

Чому лікування кореневих каналів під мікроскопом дорожче?

Так лікування потребує дорогого обладнання, більш високої кваліфікації лікаря, а також займає значно більше часу. Крім того, і особливі матеріали, що використовуються у процедурі, роблять лікування каналів під мікроскопом дорожчим. Проте фахівці рекомендують лікування кореневих каналів під мікроскопом, оскільки традиційне лікування не може гарантувати 100% результату. 

Що таке лікування кореневих каналів під мікроскопом?

Це процес, при якому стоматолог досліджує кореневий канал під спеціальним мікроскопом, який виявляє навіть найменші причини запалення або болю. Звичайне лікування кореневих каналів (без мікроскопа) у багатьох випадках не є достатньо ефективним. Під мікроскопом можна легко визначити та продезінфікувати навіть найскладніших порожнин та пошкоджень.

Які кореневі канали мають зуби?

Зуби людини бувають кількох типів, і в кожному конкретного типу є певна кількість каналів.

Чи поширені стоматологічні мікроскопи?

Стоматологічні мікроскопи зазвичай є тільки у клініках високого рівня. Таке обладнання має високу вартість, а для його використання потрібні фахівці, які пройшли спеціалізоване навчання, та мають певний досвід.

Вартість послуг

Лікування каналів під мікроскопом

Первинне ендодонтичне лікування одно-двоканального зуба від 3 500 грн.
Видалення штифта з кореневого каналу від 278 грн.
Видалення чужорідного інструменту з кореневого каналу 1 890 грн.
Повторне ендодонтичне лікування одно-двоканального зуба 3 920 грн.
Апікальна хірургія (видалення кісти при неможливості лікування каналів) від 3 920 грн.

Загальний прийом

Консультація, 15 хв. 250 грн.
Консультація, 30 хв. 450 грн.
Цифрова рентгенографія (в області 1-3 зуби) 250 грн.
Панорамний знімок 330 грн.
Комп’ютерна томографія (КТ) 920 грн.
Анестезія від 230 грн.
Седація (медикаментозний сон) (1 година) від 3 600 грн.

Онлайн-запис на прийом

    Напрямок: ендодонтія

    Фахівці

    Наші роботи

    Go to Top