найважливіше у нашій роботі

Якість

Відомо, що якість роботи стоїть на трьох китах: матеріали, оснащення, професіоналізм – не можна прибрати будь-яку з цих складових та отримати добрий результат. Саме тому ми не економимо на матеріалах та обладнанні та постійно вдосконалюємось у професії.

Особливу увагу ми приділяємо вибору та контролю якості всіх матеріалів та компонентів, що використовуються у лікуванні

затишна та комфортна

Атмосфера

Дуже важливо досягти того, щоб пацієнту в клініці було комфортно та затишно. Для цього потрібно вміти уважно слухати пацієнта, і, головне, чути, що він каже, включатись у його ситуацію, а не бути стороннім спостерігачем. Потрібно зуміти створити атмосферу, яка сприяє розслабленню – комусь буде комфортніше при прослуховуванні музики, когось варто вкрити теплим пледом, комусь важливо, щоби лікар описував кожен свій крок у процесі роботи, а комусь, щоб з ним говорили на абстрактні теми.

Всі люди різні, але якщо до них прислухатися, то завжди можна знайти підхід, при якому страхи і хвилювання розвіються, головне – бути уважним.

постійне вдосконалення

Запорука успіху

Наша найбільша цінність – це наша команда. Колектив захоплених, досвідчених та кваліфікованих спеціалістів, які постійно удосконалюються у своїй професії.

Для того, щоб постійно вдосконалювати свої навички, лікарі клініки регулярно підвищують свою кваліфікацію на курсах та тренінгах, беруть участь у науковій роботі, а тому гарантовано можуть підібрати оптимальний план та технологію лікування навіть у найскладніших випадках.

сучасне

Обладнання

Стоматологічний центр City Smile оснащений найдосконалішим обладнанням, яке дозволяє оптимально проводити діагностику та лікування навіть у найскладніших випадках, а кожен кабінет оснащений найновішою технікою.