fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Знімне протезування

Знімне протезування2022-05-11T12:28:21+02:00

Знімне протезування. Просто до гарної усмішки

У сучасній стоматології розроблені та успішно застосовуються різноманітні способи протезування втрачених зубів, проте є класичні ситуації, коли перевірені століттями рішення не здають своїх позицій новітнім методам. Знімні протези — саме одне з таких рішень.

Що таке повний знімний зубний протез?

Повноцінний знімний зубний протез, зазвичай званий “зубним протезом” – це пристрій, який встановлюють людям, що втратили всі зуби. Повний знімний протез замінює всі зубні ряди, крім зубів мудрості. Його можна легко ставити та знімати. Його можуть носити люди будь-якого віку, які втратили всі зуби з різних причин.

Сьогоднішні технології та матеріали значно покращили естетичні та функціональні можливості знімних протезів. Так, впровадження нових полімерів дозволило значно зменшити навантаження на тканини ясен пацієнтів, а вдосконалення способів кріплення дозволяє більш персоналізовано підходити до їх підбору та виготовлення.

Установка знімного протезу

Ситуації, за яких рекомендуються знімні протези, згодом не змінилися — це та сама вікова втрата зубів, серйозні щелепно-лицьові травми, пародонтит у занедбаних стадіях. І якщо для людей у поважному віці більш важливі комфорт носіння та простота догляду за знімними протезами, то молодші пацієнти приділяють особливу увагу ще й естетичному зовнішньому вигляду.

Для зниження дискомфорту від носіння та візуальної схожості з рідними зубами, у виготовленні знімних протезів застосовуються такі гіпоалергенні синтетичні матеріали, як акрил, нейлон, поліуретан та різні види пластмас.

Відомі стоматологічні бренди давно налагодили випуск та продаж спеціальних кремів та розчинів, що застосовуються при щоденній експлуатації знімних протезів.

Для правильного вибору конструкції знімних протезів та його якісного виготовлення, фахівці центру City Smile використовують найсучасніше обладнання та матеріали, і, як результат – ми радіємо за наших пацієнтів, які знову дарують своїм близьким гарні посмішки.

Як доглядати знімний протез?

Знімний зубний протез потребує ретельного догляду, щоб він зберіг свій первісний вигляд. Тому його необхідно знімати після кожного прийому їжі, для того, щоб чистити зубною щіткою з м’якою щетиною, яка не пошкодить матеріал. Необхідно ретельно чистити штучні зуби та систему їх кріплення. Перед тим, як знову надіти протез, слід також прополоскати рота відповідним засобом для видалення всіх залишків їжі. Цей крок дуже важливий, тому що зубний наліт виникає через слину. Бактерії, що накопичилися між протезом і тканиною ясен, можуть викликати:

 • інфекцію (абсцес та ін);
 • розвиток такого захворювання, як гінгівіт;
 • загострення пародонтологічних захворювань .
 • Щовечора після ретельного очищення після їжі необхідно опускати прилад у склянку води, змішаної з розчином антисептика. Цей крок дезінфікує протез, гарантуючи здорові протези без запаху. На ніч протез слід тримати у склянці води до ранку.

Чи можна носити знімний протез уночі?

Ні, цей протез є знімним, тому не рекомендується тримати його уві сні. Важливо дати яснам дихати вночі, щоб вони не дратувались і не деформувалися.

Знімний чи незнімний повний протез, як вибрати?

Залежно від стану здоров’я, очікувань та бюджету, лікар може порадити рішення, яке найбільше підходить для пацієнта. Тим не менш, корисно знати переваги та недоліки знімного зубного протеза порівняно з фіксованим протезом. Знімний протез представляє серйозні аргументи на свою користь, зокрема той факт, що:

 • це неінвазивне рішення, що дозволяє заміняти зуби. Операція не потрібна;
 • його ціна нижча, ніж у незнімного протезу;
 • швидкість протезування, на відміну повного моста: установка імплантатів вимагає хірургічного втручання і загоєння перед створенням протеза.

З іншого боку, його характеризують кілька недоліків та обмежень:

 • особливий догляд, який потрібний знімному протезу після кожного приймання їжі та в нічний час;
 • необхідність знімати його вночі або мінімум на 6 годин на день теж може вважатись обмеженням.

Вартість послуг

Знімне протезування

Бюгельний протез 7 161 грн.
Еластичний знімний протез (нейлоновий) 4 851 грн.

Загальний прийом

Консультація, 15 хв. 250 грн.
Консультація, 30 хв. 450 грн.
Цифрова рентгенографія (в області 1-3 зуби) 250 грн.
Панорамний знімок 330 грн.
Комп’ютерна томографія (КТ) 920 грн.
Анестезія від 230 грн.
Седація (медикаментозний сон) (1 година) від 3 600 грн.

Онлайн-запис на прийом

  Напрямок: протезування

  Фахівці

  Наші роботи

  Go to Top