fbpx

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись

вул. В. Липківського, 18

ПН-СБ з 9:00 до 20:00

Записатись
Записатись на прийом

Імплантація

Імплантація2022-05-11T14:24:52+02:00

Імплантація — найкращий метод відновлення втраченого зуба

У наші дні імплантація — це не нововведення та не розкіш, а безпечний і надійний спосіб лікування, що дозволяє відновити втрачені зуби, повноцінно жувати та посміхатися.

Під час дентальної імплантації в щелепну кістку встановлюється штифт — аналог кореня, на який фіксується коронка, що повторює форму та колір рідного зуба.

Для швидкого приживлення та якісного результату, сучасні імпланти виготовляють із титану — абсолютно біосумісного матеріалу. Що це означає? Біосумісність — це властивість імпланта ніяк не взаємодіяти з організмом людини, не зазнавати корозії й не окислюватися. Більше того, титан навіть має невеликий бактеріостатичний ефект (згубно діє на бактерії), а значить — ризики запалення або відторгнення зведені до мінімуму, а приживлення імпланту відбувається швидко й передбачувано.

Головне і єдине показання до встановлення імпланта – відсутність зуба (одного, кількох чи навіть усіх). Окрім суто естетичних міркувань, треба пам’ятати й про медичні показання.

Відсутність навіть одного зуба негативно позначається на пережовуванні їжі, що може стати причиною проблем із травленням. Крім того, прогалини в зубних рядах можуть призвести до захворювань скронево-нижньощелепних суглобів, оскільки порушується правильне змикання зубів.

Фахівці стоматологічного центру City Smile рекомендують не затягувати з прийняттям рішення і розпочинати процедуру імплантації якомога раніше. Адже згодом, на місці віддаленого зуба починається процес усадки (атрофії) кістки. А це спричиняє необхідність «нарощування» кістки, що значною мірою ускладнює та робить дорожчою процедуру. Крім того, процес імплантації можливий лише після повного лікування карієсу та професійного чищення зубів, щоб мінімізувати наявність шкідливих бактерій у роті.

Зазвичай, коли пацієнт вирішує поставити імплант і починає вивчати це питання — часто плутається в термінології. Імплантація буває одноетапна і відстрочена, які так само поділяються на вузькі підвиди й кожен має свої суворі показання. Тільки стоматолог допоможе вам зробити правильний вибір і пояснить, який шлях буде правильним саме у вашому випадку, з урахуванням всіх особливостей та результату, якого ви хочете досягти.

Імпланти — найнадійніший і найсучасніший спосіб відновлення втраченого зуба. Застарілі системи знімних мостів та протезів ніколи не зможуть забезпечити того ступеня надійності та зручності, яку дає технологія імплантації.

Детальніше

Вартість послуг

Імплантація

Встановлення імпланту Osstem 11 370 грн.
Встановлення імпланту Ankylos 17 686грн.
Встановлення імпланту Straumann 19 955 грн.

Загальний прийом

Консультація, 15 хв. 250 грн.
Консультація, 30 хв. 450 грн.
Цифрова рентгенографія (в області 1-3 зуби) 250 грн.
Панорамний знімок 330 грн.
Комп’ютерна томографія (КТ) 920 грн.
Анестезія від 230 грн.
Седація (медикаментозний сон) (1 година) від 3 600 грн.

Онлайн-запис на прийом

    Напрямок: імплантація

    Фахівці

    Наші роботи

    Go to Top