Діти — це найважливіше і найпрекрасніше, що є в житті батьків. Вони — любов, переживання, турбота та щастя. І кожен з батьків найбільше хоче, щоб його дитина була абсолютно здоровою.

На жаль, навіть найдбайливіші батьки не завжди знають все про стоматологічне здоров’я дітей. І часто малюк опиняється у кріслі стоматолога, коли йому вже болить зубчик. Тому такі важливі профілактичні спостереження у дитячого стоматолога з перших місяців життя дитини. Адже профілактика — це основа здоров’я загалом і єдиний спосіб уникнути розвитку карієсу.

Детская стоматологияКаріозна поразка зубів у дітей протікає значно швидше, ніж у дорослих — учора була лише маленька дірочка в зубі, а сьогодні вночі дитина не спить, вередує — у нього болить зубчик. Нерегулярне спостереження за ротовою порожниною дитини може призвести до сумних наслідків:

  • інфекція з каріозної порожнини переходить у пульпу (нерв) зуба і він починає сильно боліти
  • зниження імунітету (часті грип, ГРВІ та ін.)
  • зруйнований зуб іноді не можна відновити — його доводиться видаляти й дитині нічим жувати
  • внаслідок, верхня та нижня щелепа не можуть повноцінно розвиватися, тому патологію прикусу доводиться виправляти ортодонтичними пластинками та брекет-системами

Тому важливо регулярно відвідувати профілактичні заходи, завдяки яким стоматологам вдається запобігти захворювання зубів чи вчасно провести діагностику на початковій стадії хвороби.

У нашій клініці ми надаємо не лише найкраще лікування для маленьких пацієнтів, а насамперед турботу, увагу, легкість спілкування та позитивний психологічний клімат.

Батькам не варто хвилюватися:

  • сам процес лікування займає лише 20-30 хвилин
  • робота проходить «у 4 руки» у тандемі лікаря та асистента
  • використовуються найкращі матеріали для лікування як молочних, так і постійних зубів

Важливо пам’ятати, що головне завдання лікарів та батьків – збереження здоров’я зубів з раннього дитинства. Ми із задоволенням відповімо на всі ваші запитання та дамо детальні рекомендації щодо догляду за порожниною рота ваших малюків. І зробимо все, що залежить від нас, щоб дитина вийшла з клініки не тільки зі здоровими зубами, але і зі щасливою посмішкою.